Пішов з життя голова Семенівського районного відділення української спілки ветеранів Афганістану

Дата: 13.11.2020 14:12

12 листопада 2020 року передчасно пішов з життя Сейран Герасимович Мхітарян – голова Семенівського районного відділення української спілки ветеранів Афганістану.

Світ залишила чудова людина, яка займала активну громадську позицію впродовж багатьох років та завдяки своїм високим діловим та моральним якостям мала великий авторитет серед мешканців нашої громади.

Міський голова, виконавчий комітет, депутатський корпус та колектив Семенівської міської ради глибоко сумує з приводу передчасної смерті Сейрана Герасимовича та висловлює щирі співчуття рідним і близьким.

Вічна і світла йому пам'ять.