В тріо можна не тільки співати, а й реставрувати!
Казкові персонажі в парку міста не одне десятиліття милують око семенівців та гостів міста, проте останні роки час почав брати своє. Стан казкових героїв під дією природніх факторів та «за допомоги небайдужих» вандалів став погіршуватись, вони втратили свій яскравий, привабливий колір, а деякі навіть частини тіла .
Відновити їх стан взялися дві енергійні дівчини з Семенівської молодіжної ради: Вікторія Сич та Катерина Артеменко. Також до реставрації постійно долучається Людмила Кошман. Саме завдяки їх зусиллям та невтомній праці у вовка відросла рука, слоник отримав новий хобот, трубадури засяяли новими яскравими кольорами, рицарь одягнув темні обладунки. У справі відновлення містечка чудес допомогу надавало КП «Семенівське», дівчата неодноразово зверталися до начальника підприємства Дмитра Коленченка за необхідними матеріалами.
Ці фігурки несуть історичну пам'ять - їм уже за 30-ть))), вони додають краси нашому парку, а після гарної реставрації можуть перетворитися у фотозону. Діло ще не закінчено і тому варто побажати дівчатам не втрачати ентузіазм у праці бо вони роблять добру справу!