В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 26.11.2020 16:02

Фото без описуЩорічно наприкінці листопада і початку грудня в Семенівській громаді проходить інформаційна акція «Обери життя без насильства».

Основною метою акції є привернення уваги мешканців до проблеми домашнього гендерного насильства в сім’ї, попередження насильства та жорстокості серед учнівської молоді, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, об’єднати зусилля не лише людей, які за своїми професійними обов’язками мають бути залучені до вирішення цієї проблеми, а й всієї громади, яка має усвідомити свою потребу (і своє право) жити в середовищі вільному від насильницьких стосунків.

Традиційно насильство розглядається як гендерно зумовлене і з цієї точки зору частіше його жертвами є жінки, але від 15% до 40% жертв складають чоловіки. З точки зору вікової зумовленості під загрозою перебувають люди старшого віку та діти, люди з інвалідністю. Багато людей, над якими чиниться насильство, не наважуються йому протистояти. Більше 50% населення України потерпає від насильства впродовж життя, причому  30% в дитячому віці.

Громадська організація  «Спілка жінок Семенівщини» закликає долучитись до акції громадські організації та осіб, які своєю підтримкою або порадою зможуть призупинити насильницькі дії.

Якщо ви стали жертвою чи свідком насильства в сім’ї – не мовчіть, звертайтесь за допомогою до спеціалістів:

• Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді:

м. Семенівка, вул. Червона Площа, 3, тел. 2-94-07.

• Семенівський міський відділ освіти, молоді та спорту:

м. Семенівка вул. Червона Площа, 6, тел. 2-11-28.

• Служба у справах дітей Семенівської районної держадміністрації:

м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6, тел. 2-13-93.

• Семенівське відділення поліції Новгород-Сіверського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області: м. Семенівка, вул. Березова Роща, 32, тел. 2-15-63.
  • Відділ «Семенівське бюро правової допомоги»: м. Семенівка, вул. Червона Площа, 2, тел. 2-16-20.
  • Всеукраїнська дитяча лінія: тел. 8-800-500-21-80 (безкоштовно)

Голова ГО «Спілка жінок Семенівщини»

Раїса БОНДАРЕНКО