В Семенівській ОТГ вшанували пам'ять жертв голодомору

Дата: 27.11.2020 12:27

Фото без описуГолод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом - злочином проти людства. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Сьогодні біля пам’ятного Хреста жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті жертв Голодомору в Україні.

Вшанувати пам’ять зібралися перший заступник міського голови Сергій Єрьома, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Кравцов, заступник голови районної державної адміністрації Олена Моськіна, керівник апарату РДА Лілія Опанасенко та інші посадові особи.

У глибокій жалобі за співвітчизниками, які загинули голодною смертю, усі присутні схилили голови під час хвилини мовчання.

Настоятель церкви Василія Великого протоієрей отець Максим провів молебень за душі тих, хто у страшні роки Голодомору відійшов у вічність.

Мітинг завершився запаленням свічок, які символізували душі загиблих. До пам’ятного Хреста жертвам Голодомору було покладено квіти.