Відбулась установча сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 04.12.2020 19:55

Фото без опису03 грудня  відбулася установча сесія VІІІ скликання Семенівської міської ради.

Засідання відкрила голова Семенівської ТВК Лариса Денисова, яка проінформувала присутніх про результати перших виборів  25 жовтня 2020 року за підсумками яких Семенівським міським головою Новгород – Сіверського району став чинний міський голова Сергій Деденко.

Після складення присяги Сергій Деденко продовжив ведення засідання згідно порядку денного.

Першим депутатський корпус прийняв рішення про обрання на посаду секретарем міської ради Олексія Желтобрюха. Рішення було прийняте шляхом таємного голосування.

Далі по порядку денному було обрано:

першого заступника міського голови – Сергія Єрьому;

заступника з питань діяльності виконавчих органів – Олександра Кравцова;

керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету – Антоніну Полюхович..

Затверджено структуру виконавчого апарату ради.

У ході сесії затверджено Положення про постійні комісії, Положення про старост, утворено 4 постійні комісії міської ради та обрано їх склад.

Сформовано виконавчий комітет ради до складу якого входять 32 особи, серед яких: міський голова разом з заступниками, секретарем і керуючою справами виконкому, старости, начальники відділів міської ради, приватні підприємці та керівники галузевих підприємств;

Також підтримано ряд рішень стосовно життєдіяльності Семенівської ОТГ. Зокрема, внесено зміни до бюджету, внесено зміни до Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» та затверджено план діяльності Семенівської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

По завершенню робочої частини засідання Сергій Деденко нагородив Почесною грамотою міської ради з нагоди дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Кравцова .