Семенівська міська рада продає об’єкт нерухомості (нежитлова будівля дитячого садочку)

Дата: 11.12.2020 15:30

Інформаційне повідомлення

Семенівської міської ради про проведення продажу на аукціоні об’єкта малої приватизації – окремого нерухомого майна – нежитлової будівлі дитячого садочку

1. Інформація про об’єкт приватизації:

Найменування об’єкта приватизації: нежитлова будівля дитячого садочку

Місцезнаходження об’єкта приватизації: Чернігівська область, Семенівський район,с. Тополівка,вул. Грушевського,буд.27

Відомості про об’єкт приватизації Нежитлова будівля колишнього дитячого садка,побудована в 1969 році,складається з трьох частин: дитячий садок, котельня і тамбур,загальна площа - 254,60 кв.м.,висота- 4,3 м.Будинок зроблений із цегли.Основна частина дитячого садка складається із 10 кімнат, площею- 235,60 кв.м. Будівля має незадовільний стан,відсутні вікна, підлога. Не використовується за призначенням з 1998 року

Зазначена нежитлова будівля є вільною, в оренду не передана та в господарській діяльності ніким не використовується. Функціональне використання нежитлової будівлі відсутнє.

Інформація про балансоутримувача (наіменування, його місцезнаходження і контактні дані): Семенівська міська рада,   15400, Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа,буд. 6,

2) Інформація про аукціон

Спосіб проведення аукціону: аукціон без умов.

Дата та час проведення аукціону:    31 грудня  2020 року, година, о котрій починається аукціон, встановлюється ЕТС для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу  з 9.00 до  18.00.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

3) Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта

Приватизація окремого нерухомого майна, що перебуває на балансі Семенівська міська рада, код за ЄДРПОУ 04062009, за адресою: 15400,Чернігівська область, м. Семенівка, вул. Червона Площа, буд.6 здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», Порядку проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 травня 2018 року № 432 (зі змінами).

Покупець об’єкта приватизації має відповідати вимогам, передбаченим статтею 8 Закону України «Про приватизацію державного і комунального май

Умови продажу об’єкта малої приватизації в селі Тополівка

1.

Назва об’єкту

Нежитлова будівля дитячого садочку

2.

Унікальний код, присвоєний об’єкту приватизації під час публікації переліку, що підлягають приватизації в електронній

торговій системі

UA-AR-P-2020-12-08-000001-3

3.

Спосіб проведення аукціону

Аукціон без умов

4.

Кінцевий строк подання заяв на участь в аукціоні без умов, із зниженням стартової ціни

Встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

5.

Дата, час проведення аукціону

31 грудня   2020 року

6.

Стартова ціна об’єкта:

-аукціону без умов – 123148,00 грн. (без ПДВ);

- аукціону із зниженням стартової ціни – 61574,00 грн. (без ПДВ);

- аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 61574,00 грн. (без ПДВ).

7.

Розмір гарантійного внеску

- аукціону без умов 12314,80 грн.

- аукціону із зниженням стартової ціни - 6157,40  грн.

- аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій - 6157,40   грн.

8.

Розмір реєстраційного внеску

944,60 грн.

На остаточну ціну продажу не нараховується ПДВ

9.

Крок аукціону:

- аукціону без умов –1231,48  грн.

- аукціону із зниженням стартової ціни – 615,74 грн

- аукціону за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 615,74 грн

10.

Період між аукціоном без умов від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єктів малої приватизації