У четвер, 24 грудня, відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 28.12.2020 16:35

Фото без описуУ четвер, 24 грудня, відбулася чергова сесія міської ради. Головував на засіданні міський голова Сергій Деденко.

Відповідно до регламенту всі прєкти рішень були попередньо розглянуті на засіданні чотирьох профільних комісій.

Свою роботу депутатський корпус розпочав затвердивши Регламент Семенівської міської ради VIII скликання. Саме відповідно до цього нормативного акту працюватиме новосформована рада.

У ході засідання  внесено  зміни до Плану соціально-економічного розвитку Семенівської об’єднаної територіальної громади  на  період 2020-2022 років. Вже сформований план доповнено, проєктами спрямованими на:

• розбудову інженерної інфраструктури громади;
  • підвищення якості середовища проживання;
  • підвищення рівня медичного і соціального захисту мешканців.

Наступним депутати затвердили показники бюджету територіальної громади на 2021 рік, який був попередньо розглянутий та схвалений виконавчим комітетом.

Також, колегіальним органом затверджено двадцять три місцеві програми, які спрямовані на покращення соціального, економічного, медичного забезпечення та підвищення рівня безпеки мешканців територіальної громади, в першу чергу пільгових категорій. Серед підтриманих програм не лише нові, а й ті, що успішно діяли в попередні роки.

Прийнято низку рішень щодо реорганізації Жадівської сільської ради, яка відтепер також є населеним пунктом Семенівської територіально громади

Потім депутати розглянули, блок земельних питань  стосовно надання дозволів на складання та затвердження технічної документації із землеустрою, припинення дії договорів оренди, та інші.

Загалом сесія міської ради була конструктивною та плідною: було прийнято вісімдесят рішень.

Питання надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою поблизу села Заріччя не знайшло підтримки.