Семенівський РС УДМС України в Чернігівській області інформує

Дата: 04.01.2021 09:59

Фото без описуЗ 01 січня 2021 року збільшується вартість бланків документів та, відповідно, вартість адміністративного збору, у зв’язку зі зміною ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» (далі – Поліграфкомбінат) вартості бланків документів (персоналізованих), які виготовлятимуться на замовлення ДМС у 2021 році. Відповідно до проектів договорів вартість бланків документів (персоналізованих), які будуть виготовлятися Поліграфкомбінат становитиме: паспорт громадянина України з безконтактним електронним носієм – 237,00 грн., паспорт громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм – 342,00 грн., посвідка на постійне проживання з безконтактним електронним носієм - 315,00 грн., посвідка на тимчасове проживання з безконтактним електронним носієм – 315,00 грн.