Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 26.01.2021 15:16

Фото без опису25 січня під головуванням міського голови Сергія Деденко, виконавчий комітет розглянув 20 питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Члени виконавчого комітету підтримали проєкт рішення про розробку проектно-кошторисної документації поточний середній ремонт автомобільної дороги комунальної власності по вул. Дарвіна та по вул. Сотниківка в м. Семенівка.

Затверджено ліміти споживання енергоносіїв бюджетними установами, що фінансуються з бюджету Семенівської міської територіальної громади, на 2021 рік.

Виконавчий комітет доручив Семенівській міській лікарні розробити тарифи на платні медичні послуги, що мають надаватися нею поза договорами про медичне обслуговування населення, укладеними з Національною службою здоров’я України та подати їх виконавчому комітету Семенівської міської ради на затвердження.

Рішенням колегіального органу взято зобов’язання стосовно забезпечення фахівців з вищою медичною освітою безоплатним користуванням житлом з опаленням у межах встановлених норм на строк не менше ніж три роки.

Виконкомом порушено клопотання про надання мешканцю громади довгострокового пільгового кредиту на розвиток особистого селянського господарства.

З усіх питань, що виносились на засідання прийняті відповідні рішення.