До уваги мешканців громади!

Дата: 12.02.2021 08:28

Фото без описуВраховуючи складні погодні умови, Семенівська міська рада просить максимально обмежити переміщення містом, без крайньої потреби не виїжджати на особистому автотранспорті на вулиці міста.

ПРОХАННЯ не залишати свої автомобілі вздовж доріг. Це ускладнює роботу снігоприбиральної техніки. Літнім людям, вагітним жінкам і дітям рекомендовано максимально обмежити перебування на вулиці.

Також просимо бути пильними і не залишати транспортні засоби під деревами і лініями електропередач, оскільки внаслідок негоди можливе падіння гілок і кабелів.

Для очистки автодоріг на території громади залучені всі наявні сили та засоби, робота ведеться цілодобово.