На Семенівщині вшанували пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 15.02.2021 12:03

Фото без описуЩорічно, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виводу військ із Афганістану.

Із цієї нагоди біля пам’ятного знаку воїнам Афганістану відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь секретар міської ради Олексій Желтобрюх, перший заступник міського голови Сергій Єрьома, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Кравцов, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Антоніна Полюхович, голова Семенівського районного відділення Української спілки ветеранів Афганістану Андрій Шмаровоз, голова ради спілки учасників АТО Геннадій Висоцький, військовий комісар Семенівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олексій Ковальов, воїни-інтернаціоналісти.

Учасники мітингу згадали земляків, які не повернулися живими з війни, вшанували їх пам’ять хвилинною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.