Семенівська міська рада пропонує!!! Інвестиційно-приваблива земельна ділянка!

Дата: 15.02.2021 15:38

Фото без описуОдним з популярних способів інвестування і примноження особистого капіталу є придбання земельних ділянок. Тим більше попит і ціна на неї постійно підвищуються. На даний момент Семенівська міська рада пропонує вам вигідне інвестиційне вкладення шляхом придбання земельної ділянки.

Дана земельна ділянка розташована в межах населеного пункту в північній частині міста Семенівка та має безліч переваг: межує з залізничною станцією «Семенівка», що значно полегшує процес транспортування товарів; поряд із даною ділянко проходять  під’їзні шляхи; до самої земельної ділянки є дорога з твердим покриттям; є можливість підведення питної води та електроенергії.

Головним пріоритетом ділянки є можливість розмiщення та експлуатацiя основних, пiдсобних i допомiжних будівель, споруд пiдприємств переробної та iншої промисловостi.

Якщо цікавить земля для будівництва промислових об'єктів чи об'єктів комерційного призначення, ангарів, складів - це саме та ділянка.

Опис інвестиційної ділянки можете переглянути за посиланням

Дана земельна ділянка вже виставлена на аукціон, який відбудеться 24 лютого цього року. Тому поспішайте, адже останній термін подачі документів на аукціон 18 лютого 2021 року. Детальні матеріали аукціону на сайті Держгеокадастру України. Оголошення про проведення земельних торгів (http://torgy.land.gov.ua).