Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 25.02.2021 08:58

Фото без описуУ середу, 24 лютого, відбулось засідання виконавчого комітету під головуванням секретаря міської ради Олексія Желтобрюха.

У ході засідання розглянуто питання життєдіяльності територіальної громади.

З метою підвищення рівня організації дозвілля населення громади, популяризації кращих національних звичаїв та обрядів українського народу затверджено план заходів щодо підготовки свята «Масляна». Святкування заплановано на 13 березня.

Враховуючи звернення громадян, порушено клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту двом мешканцям міста Семенівка.

У рамках проведення заходів з ефективного управління комунальним майном, з метою залучення коштів до бюджету територіальної громади члени виконавчого комітету підтримали рішення про приватизацію нежитлової будівлі (колишнього приміщення складу), розташовану за адресою: вул. Самойловича, буд. 2 Б, м. Семенівка, фізичній особі шляхом викупу.

Також, розглянувши заяву директора Прогреської філії ДП «Укрліктрави», для забезпечення раціонального використання водних ресурсів, зменшення втрат води під час її виробництва, транспортування та розподілення, оптимізації собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, виконкомом затверджено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води.

Для забезпечення належного рівня соціального супроводу виконавчий комітет затвердив тарифи на платні соціальні послуги, які надаються Територіальним центром соціального обслуговування. Зазначимо, що деякі види послуг за потреби надаватимуться всім охочим, а не лише соціально незахищеним категоріям громадян.

Продовжуючи тему соціального захисту населення, зокрема у сфері прав дитини, колегіальним органом утворено комісію з питань захисту прав дитини та міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.