Жителі Семенівщини мають право на безкоштовного адвоката

Дата: 04.03.2021 08:45

Фото без описуЯк вже відомо  багатьом  жителям на території Семенівського району  проводить активну роботу  бюро безоплатної  правової допомоги, завдання якого  захищати інтереси звичайних громадян. Хочеться нагадати, що робота бюро полягає у наданні безоплатних правових послуг всім жителям Семенівщини.

У працівника бюро, можна отримати  будь-яку правову інформацію у вигляді  консультацій та роз'яснень з правових питань для всіх осіб, які звернуться за такою правовою допомогою.  Також фахівець бюро проводить прийом звернень осіб щодо призначення   адвоката, послуги якого оплачує держава  та який буде  представляти  інтереси в судах, органах державної  влади, місцевого самоврядування  та перед іншими особами.  Фахівець бюро допоможе  зібрати всі необхідні документи для надання вищевказаних послуг.

Право на адвоката, послуги якого оплачує держава, матимуть особи якщо їхній середньомісячний дохід не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму (4540 гривень), а також пенсіонери та інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (3538 гривні).

Отож  запрошуємо громадян, які потребують послуг безкоштовного адвоката, звернутися до працівників бюро за адресою: м Семенівка  вулиця  Червона Площа 2, з понеділка по п’ятницю з 8 до 17 години або за телефоном  2-18-54. Працівник бюро та адвокат допоможуть у вирішенні ваших юридичних питань.

Тетяна Мотора

начальник Семенівського