Вебінар «Профілактика – головний крок до безпеки. Чому потрібно проводити технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж»

Дата: 09.03.2021 16:07

Фото без описуУ 2020 році аварійні бригади «Чернігівгазу» виїздили на виклики 17,5 тисяч разів. Майже половина з цих викликів  - 8,5 тисяч, були пов’язані з запахом газу в приміщеннях, де встановлені газові прилади, та в під’їздах.

Чому потрібно регулярно перевіряти справність газових приладів і стан внутрішньобудинкових газових мереж, та проводити їх технічне обслуговування?

Що таке внутрішньобудинкові газові мережі та хто відповідальний за їх стан?

Які роботи включає їх технічне обслуговування?

Кому довірити свою безпеку?

Про все це ми  розкажемо у прямому ефірі на фейсбук-сторінці АТ «Чернігівгаз».

Залишити свої запитання можна заздалегідь в коментарях до допису з анонсом вебінару на фейсбук-сторінці АТ «Чернігівгаз», а також надіслати їх в приватні повідомлення на фейсбук-сторінку АТ «Чернігівгаз» або на електронну пошту press@cngas.com.ua

Також  ви зможете написати свої питання в коментарях безпосередньо під час прямого ефіру, який відбудеться11 березня о 13.00 на фейсбук-сторінці АТ «Чернігівгаз».

Запрошуємо до перегляду побутових споживачів, представників ЖРЕДів та ОСББ й органів місцевої влади – всіх, кому не байдужа тема безпеки.

Приєднуйтеся та дізнавайтесь корисну інформацію!

#місячник_безпечного_використання_газу_в_побуті