Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

ТОБІ, ТАРАСЕ! НАШ УКЛІН!

Дата: 09.03.2021 16:44
Кількість переглядів: 2051

Сьогодні, 9 березня, Семенівщина та вся Україна відзначає 207 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського мислителя, поета, художника, прозаїка та етнографа.

В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам’яті і з великою любов’ю та повагою передає з покоління в покоління.

Для українців  таким натхненником національних ідей є Тарас Шевченко.

На знак вшанування пам’яті Великого Кобзаря у міському парку біля погруддя Т.Г. Шевченка міськими бібліотеками був проведений флешмоб: «Тобі, Тарасе! Наш уклін».

Активну участь у заході взяли учні Семенівського ЗСО №1. Діти співали пісні – це вірші поета, покладені на музику, декламували вірші.

До учнів у читанні поезії Великого Кобзаря, приєднались бібліотекарі, небайдужі семенівці.

Також у заході взяли участь заступники міського голови Сергій Єрьома та Олександр Кравцов, секретар міської ради Олексій Желтобрюх, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Антоніна Полюхович, які вшанували пам'ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника.