Засідання постійних комісій за участю громадськості

Дата: 17.03.2021 08:58

Фото без описуУ вівторок, 16 березня, відбулось спільне засідання чотирьох постійних депутатських комісій міської ради, на якому було розглянуто проект рішення Семенівської міської ради «Про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону).

Засідання було відкритим для громадськості, із запрошенням приватних підприємців.

У ході засідання присутні мали змогу висловити свою думку з приводу включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), земельної ділянки орієнтовною площею 0,32 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: м. Семенівка, вул. Червона площа (поблизу приміщення податкової).

У результаті обговорення, розглянувши звернення ТОВ «АТБ – МАРКЕТ», з метою виконання завдань по наповненню бюджету Семенівської міської ради, депутати погодили включення даного проекту рішення до порядку денного чергової сесії міської ради, де й буде ухвалено остаточне рішення.