ТОВ «Чернігівгаз Збут» залишає незмінною ціну газу для побутових споживачів на квітень

Дата: 29.03.2021 08:03

Фото без описуВартість блакитного палива залишиться на рівні 6,99 грн за кубометр. ТОВ «Чернігівгаз Збут» не змінює ціну на природний газ для населення на квітень 2021 року.

Стабільне закінчення опалювального сезону сьогодні є надважливим для всіх учасників ринку природного газу. Основна запорука — стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. Будь ласка, сплачуйте за газ вчасно.

Водночас, ситуація на європейських біржах нестабільна – після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати. За прогнозами аналітиків очікуване влітку зниження вартості блакитного палива може не відбутися.

Для того, щоб захистити своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Чернігівгаз Збут» готує для них особливий продукт – річний контракт на газ з фіксованою ціною. Його запровадження очікується вже з 1 травня поточного року.

Річний контракт — це страховка для споживачів від цінових коливань і гарантія стабільної ціни впродовж всього року.

Чернігівгаз Збут. Надійний та зручний для кожного!