Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

До відома підприємств, установ, організацій та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря!

Дата: 29.03.2021 12:02

Семенівська міська рада повідомляє про необхідність отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних джерел та своєчасно і в повному обсязі сплачувати екологічний податок.

Крім того повідомляємо, що ст. 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено, що у випадку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу спеціально уповноваженого органу виконавчої влади або недодержання вимог, передбачених наданим дозволом, інші порушення порядку здійснення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря або перевищення технологічних нормативів допустимого викиду забруднюючих речовин та нормативів гранично допустимих викидів забруднюючих речовин стаціонарними джерелами під час експлуатації технологічного устаткування, споруд і об’єктів – тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб та нарахування збитків, які заподіяні державі в результаті наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.