Поточний ремонт автомобільних доріг по вулицях Дарвіна та Сотниківка, профілактика отруєння бджіл та ряд інших питань розглянуто сьогодні членами виконавчого комітету міської ради

Дата: 02.04.2021 16:24

Фото без опису02 квітня на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийняті рішення щодо згоди на надання пільгового кредиту мешканцю громади, захисту майнових прав дітей, з питань комунального майна та ін.

З метою профілактики та встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Семенівської міської територіальної громади створено постійно діючу комісію з встановлення факту отруєння бджіл, до складу якої входять представники Держпродспоживслужби, ветеринарної медицини, міської ради та поліції. Також затверджено положення про комісію.

Членами виконкому затверджено дефектні акти на поточні середні ремонти автомобільних доріг комунальної власності по вулицях Дарвіна та Сотниківка в м. Семенівка. Це дасть можливість отримати проектно - кошторисну документацію, за наявністю якої в поточному році буде розпочато ремонт автодоріг по цих вулицях.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради