Громадський бюджет 2021!

Дата: 08.04.2021 09:10

До 15 квітня цього року подай свій проєкт з покращення благоустрою території, комфорту проживання, естетичного вигляду Семенівської громади.

Що для цього потрібно! Лише  заповнити бланк-заявку проєкту, яку можна знайти на сайті міської ради у розділі «Громадський бюджет – 2021» (https://semenivka-gromada.gov.ua) та  зібрати підписи знайомих, які підтримують твою геніальну ідею.

УВАГА! Одна особа може подати лише один проєкт, вартість якого не повинна перевищувати 50 тис.грн. Проєкти, які  переможуть, будуть реалізовуватись за кошти міського бюджету.

Проєкти подавати до відділу розвитку економіки та інвестицій Семенівської міської ради, вул. Червона Площа, 6 (2 поверх).