Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Підготовка до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та ряд інших питань розглянуто сьогодні членами виконавчого комітету міської ради

Дата: 05.05.2021 16:41

05 травня на позачерговому засіданні виконавчого комітету прийнято ряд рішень з питань комунального майна, благоустрою, бюджетних питань, та ін.

Членами виконкому погоджено проєкт рішення міської ради «Про звіт про виконання бюджету Семенівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року».

З метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку, які проживають на території Семенівської міської ради, рішенням виконкому закріплено території обслуговування за закладами дошкільної освіти.

Враховуючи велике історичне значення Перемоги над нацизмом у Європі, з метою вшанування ветеранів Другої світової війни на засіданні затверджено План заходів з підготовки до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 76-ї річниці вигнання нацистів з України, а також кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою заходів.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради