Затверджено звіт про виконання бюджету Семенівської територіальної громади за І квартал 2021 року та двох старост сіл

Дата: 06.05.2021 16:48

Фото без описуУ четвер, 06 травня, відбулась чергова сьома сесія міської ради.

З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.

Першим депутати розглянули та затвердили звіт про виконання бюджету Семенівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року. У порівнянні з відповідним періодом минулого року власні надходження до бюджету збільшилися на 133%. Домінуючими в загальному фонді бюджету територіальної громади є податкові надходження, їх питома вага становить 95,5%. Виконання забезпечено на 135,4%.

Наступним депутати внесли зміни до бюджету на поточний період.

Також до порядку денного були включені питання про затвердження на посаду старост у селах Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне, Медведівка, Чорнозем, а також у селах Архипівка, Леонівка, Зоря. Дані рішення підтримані більшістю депутатів. Отже, старостою у селах Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне, Медведівка, Чорнозем затверджено БУРЕЯ Рустама Давлатовича, а старостою у селах Архипівка, Леонівка, Зоря затверджено КОЗІКА Романа Сергійовича.

У ході сесії прийнято ряд рішень із земельних питань, прийнято до комунальної власності Семенівської міської ради водонапірну башту в с. Жадове, артезіанську свердловину та водонапірну вежу в с. Тимоновичі, надано згоду на прийняття артезіанської свердловини по вул. Замістя з державної власності до комунальної власності.

Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 47 питань.