Мешканці Семенівської територіальної громади братимуть участь у зборах територіальної оборони

Дата: 07.05.2021 22:26

Фото без описуЗ метою виконання завдань із посилення обороноздатності та територіальної цілісності держави з 12 по 26 травня 2021 року на території Новгород-Сіверського району проходитимуть збори резервістів територіальної оборони, у яких братимуть активну участь і представники Семенівської територіальної громади.

Усього на Чернігівщині на збори буде залучено близько 2 тисяч військовозобов’язаних оперативного резерву другої черги (тобто людей, які не проходили службу в АТО та зоні ООС), а також резервістів 119-ї окремої бригади територіальної оборони, сформованої у 2018 році. За даними Семенівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від Семенівщини у зборах братиме участь 76 осіб.

У ході навчань будуть відпрацьовані навички резервістів щодо охорони об’єктів інфраструктури та органів влади, а також підтримки громадського порядку. Крім того, буде перевірено роботу системи зв’язку всіх ланок. Також відпрацьовуватиметься питання спроможності місцевих органів влади та органів військового управління до формування загонів територіальної оборони та підготовки особового складу до виконання покладених завдань.

Семенівський міський голова С.Деденко