Дата: 11.05.2021 09:42

Захист своє Батьківщини це одне з ключових завдань сьогодення кожного українця!

З 12 по 26 травня на території Н-Сіверського району за підтримки громад відбудуться масштабні навчання з територіальної оборони. Це є вже звичною практикою для України, і традицією для всіх країн Європи.

Професійна армія України боронить наші кордони і щодня забезпечує безпеку всієї країни. А роль резервістів – виконання хоч і менш масштабних, але все одно дуже відповідальних завдань.

Досвід минулих навчань показує, що в них із задоволенням і честю беруть участь чимало патріотично налаштованих громадян.

Запрошуємо всіх патріотів Семенівщини приєднатись до когорти резервістів та взяти участь в військових навчаннях.

Формуванням складу учасників займається Семенівський центр комплектації (військовий комісаріат), що знаходиться по вул. Шевченко, 3 (колишнє приміщення сільгоспуправління). Взяти участь в навчаннях можуть не тільки чоловіки, а і жінки. Законодавством України передбачено надання резервістам соціальних та фінансових гарантій.

Всі ми хочемо, щоб в нашій країні був мир. Мир може бути тільки в тій країні, де армія сильна!