Семенівська міська рада
Новгород-Сіверського району Чернігівської області
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Заявка-пропозиція щодо розміщення у 2021 році тимчасово вільних коштів бюджету Семенівської міської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках в установі банку

Дата: 13.05.2021 10:34
Кількість переглядів: 5905

 

Фото без описуВідділ фінансів Семенівської міської ради повідомляє про можливість розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Семенівської міської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках у банках в обсязі до 225 000 грн.

Відповідно до вимог ст.16 Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 pоку № 6 "Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках" (зі змінами), згідно з п. 9 рішення Семенівської міської ради від 24.12.2020 року №  "Про бюджет Семенівської міської територіальної громади на 2021 рік", рішення Семенівської міської ради від 06.05.2021 року № 232 "Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Семенівської міської територіальної громади на вкладних (депозитних) рахунках установах банків" відділ фінансів Семенівської міської ради оголошує проведення конкурсу серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на депозитних рахунках у 2021 році.

1. У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) які розташовані в м. Семенівці (далі – банки), за умови:

- у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів;

- до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемного або неплатоспроможного.

2. Розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Семенівської міської територіальної громади здійснюється в обсягах фактично вільних залишків коштів  бюджету громади.

3. Учасник конкурсу повинен надати комісії з проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на депозитних рахунках заяву на участь у конкурсі, яка повинна містити пропозиції і завірені належним чином копії документів банка-претендента:

- свідоцтва про державну реєстрацію банку, виданого Національним банком України;

- статуту банку;

- положення про філію (відділення) банку;

- банківської ліцензії на право здійснення банківських та інших операцій;

- довіреності керуючому філією (відділенням) банку;

- Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, щодо юридичної особи та відокремленого підрозділу (філії) юридичної особи (в разі наявності);

- терміну повернення коштів на рахунок бюджету громади;

-  незнижувального залишку на депозитному рахунку;

- умови сплати процентів та періодичність їх сплати.

4. Обов’язковими умовами при укладені договору банківського вкладу (депозиту) між відділом фінансів Семенівської міської ради і банком є:

- можливість постійного поповнення вкладу;

- річна процентна ставка по депозиту, яка не може бути зменшена протягом року;

- права вкладника на повернення вкладу (депозиту) або його частини на першу вимогу вкладника відповідно до потреби у фінансуванні видатків;

- заборона безспірного списання банком коштів із вкладного (депозитного) рахунку;

- щомісячне перерахування до бюджету Семенівської міської територіальної громади відсотків за вкладом;

- в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів із вкладних (депозитних) рахунків на відповідні рахунки бюджету громади, відкриті в органах Державної казначейської служби, з яких перераховувалися тимчасово вільні кошти для розміщення на вкладних (депозитних) рахунках, банк несе відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 1% від суми затримки (до п’яти календарних днів) повернення вкладів або процентів на вклад. Якщо строк затримки складає більш як п'ять календарних днів, банк сплачує пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ за кожен день затримки.

5. Тимчасово вільні кошти можуть розміщуватись на вкладних (депозитних) рахунках у банках лише у межах поточного бюджетного періоду та повинні бути повернуті на рахунки бюджету, з яких вони перераховувалися, не пізніше ніж за 10 днів до закінчення такого бюджетного періоду.

6. В депозитному договорі з банком - переможцем конкурсу мають бути враховані і інші вимоги, визначені Порядком розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.01.2011p. № 6 (зі змінами).

7. Пропозиції подаються в запечатаному конверті до 11-50 год. 11 червня 2021 р. за адресою вул. Червона Площа, 6 м. Семенівка, відділ фінансів Семенівської міської ради. Контактний телефон 2-19-76. На конверті з пропозицією необхідно вказати: "Не відкривати до 12-00 год. 11 червня 2021 р."

8. Конкурс пропозицій відбудеться 11 червня 2021 р. о 12-00 год за адресою вул. Червона площа, 6, І поверх адміністративної будівлі. 

9. Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

10. Конкурсна комісія має право звертатися до банків, які подали пропозиції, за роз’ясненнями та наданням додаткової інформації.

11. Використання відомостей, що містяться у пропозиціях банків, здійснюється з додержанням вимог законодавства.

12. Інформація, що стосується розгляду, пояснення, оцінки та порівняння пропозицій, є конфіденційною.

13. Учасник має право відізвати свою заяву на участь у конкурсі до встановленого терміну проведення конкурсу, повідомивши про це письмово конкурсну комісію.

14. Переможця серед банків, які надали заяву на участь у конкурсі з конкурсними пропозиціями, визначає конкурсна комісія з визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету громади на депозитних рахунках.

Відділ фінансів Семенівської міської ради 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь