Щодо форвардних закупівель зерна гречки 2021 року

Дата: 14.05.2021 14:40

Фото без описуДоводимо до відома, що АТ «Аграрний фонд» приймає заявки від сільськогосподарських підприємств, які займаються вирощуванням зерна гречки та готові співпрацювати з фондом на умовах передоплати.

Програма фонду передбачає надання фінансування сільськогосподарським підприємствам з розрахунком вирощеним зерном гречки після збору врожаю.

Ціна закупівлі фіксована – 15000,00 грн.

Передплата 60% - 9000,00 грн.

Остаточний розрахунок за контрактом проводиться після  поставки зерна на елеватор.

Поставка врожаю – елеватор ТОВ «Білоцерківхлібопродукт».

Строк поставки – до 01.10.2021 року.

Застава – зерно врожаю 2021 (Договір застави майбутнього врожаю).

Вартість користування авансованих коштами встановлюється у % річних за період користування авансом до моменту переоформлення зерна та становитиме – від 18-19% річних від суми без курсових коливань.

З повним переліком документів, необхідних для договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі «Форвард – 2021» на офіційному сайті http://agrofond.gov.ua, а також за телефоном відділу в Чернігівській області : м.Чернігів, вул.Гонча, 23 оф.103

Тел/факс: 94-24-74, 067-328-65-91 cn@agrofond.gov.ua

З метою бронювання обсягів закупівлі, зацікавленим підприємствам необхідно інформувати Чернігівське відділення фонду про намір взяти участь у форвардній програмі за тел. 067-328-65-91 або на електрону адресу cn@agrofond.gov.ua