Продовжується відчуження майна комунальної власності

Дата: 17.05.2021 14:05

Фото без описуСеменівською міською радою в 2021 році внесено до Переліку об’єктів для приватизації об’єкт нерухомості – нежитлову будівлю, колишнє приміщення складу, яка розташована в м. Семенівка по вул. Самойловича, буд. 2 В.

На даний час системою електронних торгів PROZORRO проведено два етапи торгів - аукціон за вартістю, визначеною за незалежною оцінкою та аукціон зі зниженням вартості, які не відбулись з причини відсутності учасників торгів. На 04 червня 2021 року призначено аукціон за методом покрокового зниження ціни і подальшого подання цінової пропозиції.

Початкова ціна продажу нежитлової будівлі  -142034,56 грн, аукціонною комісією міської ради встановлено 30 кроків зниження стартової ціни.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в аукціоні та придбати об’єкт нерухомості у власність.

Відділ комунального майна та

соціального захисту міської ради