Вжиті прокуратурою заходи представницького характеру сприяють наповнюваності бюджету

Дата: 17.05.2021 16:31

Фото без описуТак, на території Новгород-Сіверської окружної прокуратури встановлено факт неповернення коштів до місцевого бюджету, а саме витрат, понесених закладом охорони здоров’я на лікування потерпілого від злочину.

Зокрема, мало місце вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст. 122 КК України, ч.1 ст. 153 КК України, ч.2 ст. 162 КК України, в результаті нанесених тілесних ушкоджень потерпіла лікувалася у КНП “Чернігівська обласна лікарня” Чернігівської обласної ради. Вартість лікування становить 12428 грн. 68 коп.

Вироком Новгород-Сіверського районного суду від 06.10.2020 кривдника та гвалтівника засуджено до покарання у виді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців. Ухвалою Київського апеляційного суду від 27.01.2021 вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Проте, до цього часу, винуватцем не відшкодовано кошти, витрачені на лікування потерпілої від злочинів, тому Новгород-Сіверською окружною прокуратурою подано позовну заяву до Семенівського районного суду з метою стягнення вказаної суми коштів, що призведе до наповнюваності місцевого бюджету.

За інформацією,

Новгород-Сіверської