Відбувся семінар на тему «Розпочни свій бізнес»

Дата: 19.05.2021 12:40

18 травня у приміщенні колишньої Жадівської сільської ради пройшов семінар на тему «Розпочни свій бізнес»

В семінарі прийняли участь бажаючі розпочати свою справу з с. Жадове та інших населених пунктів нашої громади.

Даний захід  було проведено за участі  консультанта з питань бізнесу Олександра Демчука, та  представника Регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області Марії Фінюк.

Метою засідання було обговорення ряду питань розвитку територіальної громади, а саме: виведення сільськогосподарського   бізнесу з тіні та  підтримка розвитку малого і середнього бізнесу через існуючі державні програми.

Під час семінару учасники отримали інформацію  про етапи започаткування та провадження власної справи, підвищили рівень обізнаності про правові засади ведення бізнесу.