Кому потрібно переоформлювати субсидію?

Дата: 25.05.2021 12:27

Фото без описуШановні мешканці Семенівської громади! Зміни законодавства щодо житлової субсидії в цьому році міняються дуже швидко. В п’ятницю 21.05.2021 року були внесені останні зміни, які затверджені постановою КМУ від 19.05.2021р. №505. Що вони передбачають?

По-перше, не ВСІМ потрібно звертатись з новим пакетом документів, оскільки призначення житлової субсидії на цей рік домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, буде проводитися без звернень громадян.

НЕОБХІДНО звертатись за призначенням житлової субсидії у разі, якщо:

• субсидія надавалася у грошовій безготівковій формі (необхідно отримати дані для виплати коштів у готівковій формі);

• субсидія була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи), оскільки необхідно підтвердити місце фактичного проживання;

• субсидія була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації (необхідно актуалізувати відомості щодо непроживання окремих осіб за місцем реєстрації, надати довідку).

Всім іншим категоріям громадян житлова субсидія буде перераховуватись в автоматичному режимі.

Додаткову інформацію можна отримати у нашому ЦНАПі за телефоном 2-14-43.

ЗАЯВА про призначення та надання житлової субсидії

ДЕКЛАРАЦІЯ про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії