Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

У дитячій музичній школі відбувся випускний вечір

Дата: 28.05.2021 10:15

Традиційно у травні  проходить творчий звіт КЗ «Семенівська дитяча музична школа» та випускний вечір. 27 травня у актовій залі закладу відбувся концерт, який засвідчив, що незважаючи на тривалий період дистанційного навчання протягом навчального року, всі учасники продемонструвли набуті навички та залишили приємне враження.

Випускникам вручені Свідоцтва про позашкільну освіту. За високі досягнення у навчанні учні були нагороджені Похвальними листами та Грамотами. У концертній програмі були представлені, як сольні виконавці, так і творчі колективи.

Особливою прикрасою цього концерту були виступи: вокального ансамблю "Камертон" під керівництвом Наталії Неруш, ансамблю скрипалів (кер. Любов Макаренко), тріо гітаристів (кер.-  Олександр Шакула), фортепіанне тріо (кер. - Світлана Чередниченко) та інші.

Кожен викладач школи долучився до підготовки своїх учнів до світа та гідно представив свою роботу.

Сподіваємося, що скоро наш заклад зможе зустрічати гостей та поціновувачів музичного мистецтва і  своїми виступами заслуговувати оплески глядачів!