Чернігівської області, Новгород-Сіверського району

Семенівська міська рада проводить аукціон з продажу об'єкта нерухомості

Дата: 02.06.2021 09:01

Семенівською міською радою 04 червня 2021 року в електронній системі PROZORRО проводиться аукціон з продажу об'єкта нерухомості комунальної власності, нежитлового приміщення (колишнього складу) в центрі міста по вул. Самойловича, буд. 2В за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінової пропозиції.

Стартова ціна по даному приміщенню складає 14203,46 грн. Заплановано 30 кроків зниження ціни, крок аукціону складає 1420,35 грн.

Увага! Залишилось два календарних дня для реєстрації потенційних покупців в  електронній системі для участі в аукціоні.

Запрошуємо прийняти участь в аукціоні з продажу об’єкта малої приватизації всіх, хто бажає придбати об’єкт  нерухомості, розташований в центрі м. Семенівка Новгород-Сіверського району Чернігівської області.