Чернігівщина долучається до проведення Всеукраїнського марафону #Наша_незалежність

Дата: 02.06.2021 11:33

Цьогоріч у рамках святкування 30-річчя незалежності України за сприяння Міністерства розвитку громад та територій проводиться Всеукраїнський культурно-освітній марафон «Наша незалежність». Марафон  має на меті забезпечити поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становлення незалежності України.

Концепція Марафону передбачає збір та оприлюднення історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у Чернігівській області. Відповідна інформація публікуватиметься на офіційному веб-сайті та сторінках у соціальних мережах Чернігівської ОДА та центральних органів виконавчої влади під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 протягом серпня 2021 року.

Тож просимо відгукнутися та долучитися до участі у Марафоні всіх небайдужих. Матеріали надсилати на електронну адресу did_post@cg.gov.ua з поміткою Марафон_Наша незалежність до 15 липня 2021 року. Контактна особа — начальник відділу взаємодії з громадськими об’єднаннями Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА Мироненко Ірина Юріївна, тел. (0462) 675-967.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації