З Днем працівників митної служби України

Дата: 25.06.2021 08:41

Сердечно вітаю всіх працівників митниці з професійним святом – Днем митної служби України.

На вас покладена надзвичайно важлива місія - захищати інтереси держави і суспільства, забезпечувати зміцнення національної економіки, захищати вітчизняного товаровиробника, підносити авторитет України у світі.

Досягнення митної служби - це результат сумлінної професійної роботи кожного її працівника, вміння мобілізувати колектив на виконання поставлених перед службою відповідальних завдань.

У цей святковий день бажаю, щоб надійними супутниками у вашій праці й надалі залишалися високий професіоналізм, принциповість та відданість справі захисту інтересів держави, забезпеченню добробуту всього народу. Здоров’я, щастя, Божого благословення вам та вашим родинам.

Міський голова Сергій ДЕДЕНКО