Фестиваль молока - 2021

Дата: 30.06.2021 12:07

Фото без описуШановні сільгоспвиробники Семенівської громади!!!

Запрошуємо Вас взяти участь у наймасштабнішому, найцікавішому, найулюбленішому заході області «Фестиваль молока -2021»!

«Фестиваль молока – 2021» заплановано провести у серпні поточного року у м. Чернігів в Центральному парку культури та відпочинку.

Щорічно у «Фестивалі молока» беруть участь близько 30 учасників, які представляють широкому загалу відвідувачів продукти харчування, що виробляються в громадах: молочні продукти, хліб та хлібобулочні вироби, кондитерські вироби, напої тощо.

До участі у Фестивалі молока цього року запрошуються сільськогосподарські товаровиробники і створені окремі локації, які представлятимуть свій виробничий та творчий потенціал. В рамках локації господарствам пропонується організувати виставку–ярмарок харчових продуктів дрібних виробників, виробів народних майстрів тощо. Творчі колективи матимуть змогу виступити на міській сцені та підтримувати колоритність виробників поруч протягом всього дійства.

Окремо буде вітатись приготування та дегустація страв з молока (каш, млинців, вареників з сиром тощо) та за відгуками відвідувачів буде визначено переможців.

Всі учасники «Фестивалю молока» отримають Диплом учасника заходу та пам’ятний сувенір.

Чекаємо на Ваше рішення про участь у Фестивалі молока і просимо до 8 липня 2021 року повідомити про своє рішення відділ розвитку економіки та інвестицій по телефону 2-12-04,  або листом на електронну адресу semeconomik@ukr.net

Приєднуйтесь до участі у Фестивалі молока!

Відділ розвитку економіки та інвестицій