У місті проведено ямковий ремонт пневмоструменевим методом

Дата: 01.07.2021 08:28

Фото без описуГоловна відмінність такого методу від аварійного ямкового ремонту асфальтобетоном полягає у площі дефектів дорожнього полотна, що ліквідуються, адже різні ділянки вимагають різних методів роботи.

Під час проведення ремонту пневмоструменевим методом, ліквідація ям та вибоїн здійснюється за допомогою спеціальної техніки з пневмогідравлічною гарматою.

Спочатку, за допомогою стисненого повітря видувається пил та чужорідні тіла з тріщин та ям на дорожньому покритті, а потім вони заповнюються сумішшю щебеню та бітумної емульсії, завдяки якій покриття стає міцнішим та забезпечує гарну пропускну спроможність проїжджої частини.

Усі роботи проведено із дотриманням технології та зі здійсненням технічного нагляду.