Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 14.07.2021 10:54

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету Семенівської міської ради схвалено проєкт договору про співробітництво громад між Семенівською міською територіальною громадою та Холминською селищною територіальною громадою.

Стосовно управління об’єктами комунальної власності прийнято рішення щодо передачі в оренду без проведення аукціону об’єкта нерухомого майна комунальної власності, приміщення в будівлі комунального закладу «Семенівський міський палац культури», загальною площею 55,1 кв. м.

Надано дозвіл на демонтаж тимчасової споруди - чотирьохкутної бесідки, яка розташована на території міського парку.

У рамках сьогоднішнього засідання також прийнято рішення про створення місцевої комісії для формування пропозицій щодо потреби надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Взято на квартирний облік із занесенням відповідного запису до книги обліку осіб, що перебувають у позачерговій черзі на одержання житлових приміщень, одну особу.

Розглянуто та погоджено питання про порушення клопотання перед перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка на розвиток особистого селянського господарства.

Загалом усі проекти рішень були одноголосно підтримані членами виконавчого комітету.