На черговій сесії міської ради схвалено проєкт договору про співробітництво

Дата: 15.07.2021 16:18

Фото без описуСьогодні відбулась чергова дев’ята сесія міської ради восьмого скликання.

З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.

На розгляд депутатів було винесено питання схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад, а саме між Семенівською міською територіальної громадою та Холминською селищною територіальною громадою у сфері управління підприємством комунальної власності у формі делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів.

Наступним питанням депутати внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету Семенівської міської ради, а саме: ввели до складу виконавчого комітету ЖОГУ Ніну Василівну, старосту сіл Карповичі, Гаті, Красні Лози, Набережне, Хотіївка, Березовий Гай, Кринички, Лісківщина, Прогрес.

У ході сесії прийнято ряд рішень із земельних питань, питань комунальної власності Семенівської міської ради; утворено комісію з розгляду земельних спорів та затверджено положення про неї.

Також до порядку денного було включене питання про надання дозволу на використання природних ресурсів у межах лісових заказників місцевого значення «Римо-Погорільська дача» та «Розумовська дача». Рішення прийнято одноголосно.

Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 10 питань.