104.ua для бізнесу: зручність та економія часу для розвитку власної справи

Дата: 27.07.2021 15:46

Фото без описуПобутові клієнти вже давно оцінили переваги онлайн сервісів для взаємодії з ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ». Така послуга тепер доступна і представникам малого та середнього бізнесу. Особистий кабінет на сайті 104.ua — це сервіс для обміну даними між програмами з бухгалтерського документообігу: СRM, 1C Докс, 1С Індастрі, 1С Бухгалтерія.

«Особистий кабінет суттєво економить час, адже переводить взаємодію з постачальником в онлайн, даючи власнику кабінету можливість доступу до інформації про споживання ресурсів із будь-якого місця, де є доступ до мережі Інтернет. Це дозволяє нашим клієнтам  — представникам малого та середнього бізнесу, релігійних організацій, керувати ресурсами без додаткових візитів чи дзвінків до постачальника», — розповідає начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Чернігівгаз Збут» Ігор Полулях.

За допомогою Особистого кабінету можна:

• швидко замовляти обсяг газу згідно з договором поставки;
  • передавати як подобово, так і помісячно плановий об’єм щодо договору розподілу;
  • формувати рахунки для сплати за газ та розподіл;
  • передавати фактичні показники;
  • підписувати акти приймання-передачі за допомогою ЕЦП (КЕП).

Зауважте, використання онлайн сервісів не виключає можливості використання паперових документів.

Переваги використання онлайн інструментів для ведення бізнесу очевидні. Тож час реєструватись або авторизуватись в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Новим клієнтам ТОВ «Чернігівгаз Збут» для цього необхідно укласти договір про співпрацю й підписати заяву-приєднання.

Тим, хто не любить самотужки знайомитись із роботою онлайн сервісів, розібратись з усім допоможе персональний менеджер ТОВ «Чернігівгаз Збут».

Варто додати, що на завершальній стадії знаходиться розробка функціоналу бізнес-версії 104.ua і для споживачів електричної енергії.

ТВІЙ ГАЗЗБУТ. Надійний та зручний для кожного!