Фінансовий лізинг на будь-яку техніку та обладнання

Дата: 28.07.2021 16:12

Фото без описуСпочатку з’ясуємо, а що таке лізинг? Про що саме йде мова?

Лізинг - це свого роду «гібрид» оренди та кредиту із залученням третьої особи - лізингової компанії. Остання викуповує у продавця майно і передає його лізингоодержувачу. Той виплачує щомісяця певну суму, яка є одночасно і орендних платежем, і платежем по кредиту (в залежності від подальших намірів користувача). Після закінчення зазначеного в договорі строку майно можна викупити за залишковою вартістю або повернути лізинговій компанії.

Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» одна з провідних компаній на ринку послуг фінансового лізингу з 1998 року. За весь період діяльності Компанії сільгоспвиробникам на умовах фінансового лізингу передано більше 22 тис. одиниць техніки, в тому числі ґрунтообробна та посівна техніка, обладнання для переробки і зберігання сільськогосподарської продукції, машини і обладнання для лісових господарств, а також різні види комунальної техніки.

За бажанням замовника Компанія поставить у фінансовий лізинг будь-яку техніку та обладнання як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Контакти:

Чернігівська філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг»,

14005, м.Чернігів, вул. Мартина Небаби, 106, офіс 10, тел. (0462) 729501, (04622) 56708,

ел.пошта:  cn_liz@ukr.net,  сайт Компанії: www.ukragroleasing.com.ua

Директор Лисиця Євген Федорович тел. (050) 313457

Відділ розвитку економіки та інвестицій