Виконком міської ради виділено кошти на День села, внесено зміни до показників бюджету

Дата: 29.07.2021 17:44

Фото без описуСьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянуто питання щодо внесення змін до показників бюджету Семенівської міської територіальної громади та доповнено мережу розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету головного розпорядника Семенівську міську раду кодом програмної класифікації видатків 0117540 "Реалізація заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості".

З метою соціального захисту дитини, покинутої в пологовому будинку, та подальшого вирішення питання про її влаштування прийнято рішення щодо подання органом опіки та піклування документів для реєстрації цієї дитини в органах реєстрації актів цивільного стану.

На ряду з цим, членами виконкому були підтримані рішення:

- про виділення коштів на святкування Дня села Орликівка, який припадає на 07 серпня 2021 року;

- про анулювання поштових адрес житлових будинків у зв’язку з невідповідністю санітарним і технічним вимогам та їх повною руйнацією;

- затверджено склад комісії з розгляду земельних спорів.

Усі питання порядку денного були підтримані одноголосно.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради