Затверджено план заходів до Дня Незалежності, вирішено ряд питань щодо комунального майна та соціального захисту

Дата: 13.08.2021 15:45

Фото без описуСьогодні на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянуто та затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України, також затверджено кошторис витрат для підготовки та проведення свята на суму 41000 грн.

З метою залучення, забезпечення та закріплення медичних кадрів у громаді прийнято рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань новопризначеному лікарю-хірургу хірургічного відділення КНП «Семенівська міська лікарня», який приступив до роботи з серпня 2021 року, у сумі 40000 грн.

З метою соціального захисту:

- надано матеріальну допомогу хворим із хронічною нирковою недостатністю, що отримують програмний гемодіаліз;

- прийнято рішення про відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям військовослужбовців, загиблих в АТО;

- затверджено рішення комісії про придбання будинку громадянам, які втратили житло внаслідок пожежі, в с. Орликівка;

- вирішено влаштувати на постійне проживання до Територіального центру людину похилого віку, мешканку м. Семенівка.

На ряду з цим, членами виконкому було підтримано рішення про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка на придбання житла у сумі 150000 грн.

Розглянуто ряд питань, що стосуються об’єктів комунальної власності та житлово-комунального господарства.

Рішеннями виконкому також виділено кошти для відзначення:

Дня села Миколаївка 14 серпня 2021р.;

Дня села Хотіївка 19 серпня 2021р.;

Дня села Погорільці 22 серпня 2021р.;

Дня села Тимоновичі 23 серпня 2021р.

Вирішено питання порядку денного, що стосувалися соціального захисту дітей.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради