Відбудуться консультації з громадськістю щодо посади старости Жадівського старостинського округу

Дата: 17.08.2021 09:21

Фото без описуСеменівська міська рада повідомляє, що на території Жадівського старостинського округу Семенівської міської ради буде проведено консультації з громадськістю мешканців на підтримку кандидата на посаду старости Жадівського старостинського округу Помозка Сергія Петровича у формі вивчення громадської думки шляхом зібрання підписних листів:

- 26 серпня 2021 року з 9:00 год. до 12:00 год. за адресою: вул. Центральна, 51, с. Довжик (приміщення контори ПП «Довжик-Агро Плюс»);

- 28 серпня 2021 року 9:00 год. до 12:00 год. за адресою: вул. Центральна, 15, с. Жадове (приміщення колишньої сільської ради);

- 02 вересня 2021 року 9:00 год. до 12:00 год. за адресою: пров. Садовий, 12, с. Жадове (приміщення контори ТОВ імені Чкалова).

Просимо мешканців округу прийти і висловити свою думку у визначені дати.