Онлайн-практикум «Безпека у громаді від “А” до “Я”

Дата: 18.08.2021 16:22

Фото без описуУсі зацікавлені українці, котрим небайдужі питання безпеки у їхніх громадах, запрошуються до участі в онлайн-практикумі «Безпека у громаді від “А” до “Я”, який відбудеться 3 вересня 2021 року. Захід організовує ГО «Інститут миру і порозуміння» за підтримки МФ «Відродження».

Якщо Ви

• Прагнете розбудовувати безпеку у своїх територіальних громадах
  • Хочете дізнатися про корисні інструменти самофасилітації безпеки у громаді, які допоможуть вам зробити це силами самої громади
  • Хочете почути успішні історії пілотних територіальних громад, які вже мають такий досвід розбудови безпеки

Тоді Вам буде цікавим цей практикум!

Про що цей практикум?

Практикум присвячений саморозвитку безпеки в громадах з урахуванням потреб вразливих груп населення. До уваги пропонується інтерактивне навчання з використанням інструментів розвитку безпеки в громадах та самофасилітації аналізу ризиків, потенціалу та розробки стратегії з безпеки на місцевому рівні.

Для кого цей практикум?

• Представників органів місцевого самоврядування
  • Комунальних підприємств на зразок Інститутів розвитку міст, Агенцій регіонального розвитку
  • Представників поліції та інших суб’єктів, відповідальних за безпеку
  • Громадських організацій, які працюють з вразливими групами населення
  • Ініціативних мешканців територіальних громад України

На учасників практикуму чекає низка заходів:

10:00 – 11:30

• Відкриття. Дискусія “Розвиток безпеки в громадах з фокусом на вразливі групи населення за допомогою фасилітованого діалогу”

Учасники:

• Олена Кучерук, менеджерка програми «Громадське здоров’я» МФ «Відродження»
  • Альона Горова, експертка, фасилітаторка, член правління ГО “Інститут миру і порозуміння”
  • Фасилітатор – Максим Єлігулашвілі
  • Презентація успішних кейсів пілотних громад із Сумщини, Івано-Франківщини, Полтавщини та інших регіонів
  • Презентація інструментів самофасилітації безпеки у громаді

12:00 – 14:00

• Практикум: застосування фасилітованого діалогу в розвитку безпеки в громаді (інтерактивне навчання з використання інструментів розвитку безпеки в громадах та самофасилітації аналізу ризиків, потенціалу та розробки стратегії з безпеки на місцевому рівні)

Трансляція відкритих заходів відбудеться на сторінці у Facebook та на каналі Youtube ГО “Інститут миру і порозуміння”. Закрите інтерактивне навчання пройде на платформі Zoom.

Увага! Участь у всіх заходах марафону є безкоштовною і потребує попередньої реєстрації.

Детальна програма та реєстрація на сайті: https://bit.ly/2VM2XdX

Беріть участь онлайн та поставте свої запитання спікерам!

За новинами про практикум стежте у Facebook:  https://www.facebook.com/events/840373260178415

З усіх додаткових питань звертайтесь до координаторки проекту Ольги Корабльової: okorablyova@ipcg.org.ua

Цей захід організований ГО “Інститут миру і порозуміння” (ІМіП) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у рамках проєкту “Посилення потенціалу громад реалізовувати системні зміни у сфері безпеки, пов’язані з пандемією COVID-19 та особливими загрозами і потребами вразливих груп населення”.