Мистецький коктейль з Наталією Макей

Дата: 18.08.2021 16:41

Фото без описуСьогодні у літературній вітальні Семенівської центральної бібліотеки пройшла друга у цьому році зустріч із поетесою, музиканткою, співачкою, громадською діячкою НАТАЛІЄЮ МАКЕЙ, на якій всі присутні доторкнулися душею і серцем до світу поетичних творів, пісень, музики нашої гості.

Для Наталії творчість стала основою життя. Вона завжди у русі, у творчих планах, у громадських справах, у творчих зустрічах з дорослою і дитячою аудиторією.

Наталія вже титулована особа – вона бронзова призерка Всеукраїнського конкурсу «Міс особлива мама», що проходив навесні цього року.

Поціновувачі творчості нашої героїні поринули у поетичний, музичний, пісенний світ, буденний і водночас неповторний.

Наталія Миколаївна декламувала вірші, які бентежили душу слухачів, грала на фортепіано та гітарі, співала пісні, які наповнювали серця добром, любов’ю до близьких, батьків, навколишнього світу. Також присутні переглянули відеокліп з танцем гості.

Безмежного джерела енергії, яке вирує у серці Наталії Макей, вистачило для всіх шанувальників поетичного і музичного слова.

Зустріч була щирою і неймовірно емоційною. Всі отримали естетичну насолоду від спілкування з Наталією.

Бібліотека від гості отримала у подарунок книги: «Особливий світ. Історії сильних батьків» по проекту Тетяни Курганської і молодіжний літературний альманах «Левада», де надрукований вже прозовий твір Наталії Макей.

Мистецький коктейль завершилася, але ми впевнені, що спогади про незабутній захід, зустріч з Наталією, надовго залишить в серцях присутніх тепло і радість від спілкування, бажання прочитати її твори і прийти на наступні зустрічі.