З Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2021 08:00

Шановні жителі Семенівщини!

Прийміть найщиріші вітання із національними святами нашої державності – Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

30 років тому збулася споконвічна мрія українського народу, який пройшов тернистий шлях до здобуття свого права на свободу. Проголошення незалежності України визначило майбутнє нашої держави й українців як європейської нації, відкривши широкі можливості для економічного, соціального, культурного і духовного розвитку.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління українців, які боролися за незалежність і суверенітет.

І сьогодні ми знову переживаємо складний період в історії вже незалежної України, коли наші мужні захисники ціною власного життя відстоюють цілісність нашої держави.

У такий складний час поняття незалежності та єдності України набуло для кожного з нас особливого змісту. Дух патріотизму об’єднує українців. Тож докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу єдину Україну.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості й успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.

Зі святами вас, дорогі жителі Семенівщини, з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Слава Україні!

З повагою,