Схвалено прогноз бюджету Семенівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Дата: 27.08.2021 15:46

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія ДЕДЕНКА першим питанням порядку денного розглянуто та схвалено прогноз бюджету Семенівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, який разом із фінансово-економічним обґрунтуванням буде подано на розгляд сесії Семенівської міської ради.

З метою надання додаткових соціальних гарантій прийнято рішення про відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги сім’ям військовослужбовців, загиблих під час участі в антитерористичній операції: Савенко Тетяні Іванівні та Кістерній Євгенії Михайлівні, а також затверджено виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги на території Семенівської міської ради за серпень 2021 року.

На ряду з цим, членами виконкому було підтримано рішення про порушення клопотання перед Чернігівським обласним фондом підтримки житлового будівництва на селі щодо надання довгострокового пільгового кредиту мешканцю міста Семенівка на придбання житла у сумі 150000 грн.

Відповідно до актів обстежень зелених насаджень, складених комісійно, надано ряд дозволів на видалення аварійних дерев у м. Семенівка, в селах Тимоновичі та Заріччя.

Рішенням виконкому також виділено кошти для відзначення Дня села Чорний Ріг 28 серпня 2021 року.

Загалом усі проєкти рішень були одноголосно підтримані членами виконавчого комітету.

Організаційний відділ

Семенівської міської ради