До Дня знань дослідження освітнього рівня населення Чернігівщини

Дата: 31.08.2021 10:35

Щороку 1 вересня в нашій країні відзначають День знань. Якісна освіта є важливою складовою в житті кожної людини, адже вона дозволяє рухатися вперед і досягати успіху.

У рамках обстеження умов життя домогосподарств органами державної статистики проведено щорічне дослідження освітнього рівня населення Чернігівщини. За отриманою інформацією, серед осіб, вік яких передбачає наявність освіти (6 років і старші), мають повну загальну середню освіту 15% населення, базову загальну середню – 9%, початкову загальну – 7%,   дошкільну – 4%. Не мають освіти, але вміють читати й писати або неписьменні – менше одного відсотка населення. Професійно-технічну освіту отримав майже кожен четвертий житель області.

Здобули повну чи базову вищу освіту 23% населення області, неповну вищу освіту – 18% (в Україні – 25% та 17% відповідно). Серед регіонів України найвища частка осіб із повною чи базовою вищою освітою в  м.Києві (46%) та в Харківській області (34%), найменша – на Херсонщині (15%).

Головне управління статистики у Чернігівській області