На черговій сесії міської ради
Сьогодні відбулась чергова одинадцята сесія міської ради восьмого скликання.
З метою погодження порядку денного пленарного засідання всі проекти рішень попередньо розглядались на спільному засіданні чотирьох постійних комісій міської ради.
Одними з перших рішень депутати внесли зміни до бюджету на поточний рік, а також затвердили прогноз бюджету Семенівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
У ході засідання заслухано та обговорено звіти старост Крищенко Н.В., Протащук А.І., Вейкші К.В., Лантуха О.П. щодо забезпечення здійснення наданих їм повноважень.
Також до порядку денного було включене питання про затвердження на посаду старости Жадівського старостинського округу. Дане рішення підтримане більшістю депутатів. Отже, на посаду старости Жадівського старостинського округу затверджено ПОМОЗКА Сергія Петровича.
З метою забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти депутати прийняли рішення про припинення діяльності юридичної особи Чорнорізького ЗСО І-ІІ ступенів шляхом реорганізації (перетворення) у Чорнорізьку філію І-ІІ ступенів Погорільського ЗСО І-ІІІ ступенів з 01 грудня 2021 року.
З метою соціального захисту мешканців громади депутати затвердили Програму соціальної підтримки мешканців багатоповерхівок селища Кути другі Семенівської міської ради, квартири яких відключаються від централізованого теплопостачання, на 2021 рік. Програма направлена на придбання обігрівачів та виплату одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення громадянам, які є власниками квартир та мешкають у багатоквартирних будинках, по яких прийнято рішення про відключення від централізованого опалення.
У ході сесії прийнято ряд рішень із земельних питань, питань комунальної власності Семенівської міської ради.
Загалом до порядку денного пленарного засідання було внесено 44 питання.
Організаційний відділ
Семенівської міської ради